Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 19.07.2014 13:02:31 

Akce

takze usaci 13-15.8 2016 se zase potkame na mojem polygonu. Nebude se zavodit jen setkani a neco pojime a vypijem a pojezdime. Sms zaslu nebo se hlaste sem do zprav. Zadna velka akce.

 

TOŽ JE TO TU PO ROKU ZASEJ.

15 AŽ 17 SRPNISKA 

BUDEM JEZDIT NA TOM MOJÉM POLYGONĚ.TOŽ DÁME RYCHLOSTKU,TRIALEK,JÍZDU NA ČASISKO. Neco moc popijem a málo požerém běhém toho hlupnutí.Tož aj nejáké dukáty to bude stát.500 pro závdníky a učastníky.200 pro čumily a ostatní strávniky a nocležníky.k večíru tombolisko a vyhlašení cen.Pro parolisty sůtaž o pohár krásný.kdo obrovský pen z důry vytáhne.Tož tak.

                               nelapte na prdeli a dojedte.

     Váš milovaný kavon.tečka.

 

Tak a je to zase akce jako prase.

16,17,srpna to vypukne v areálu kavon offroud klubu na vítové

Papkání a bumbání je jako vždy na místě takže si nic brát nemusíte

jen nějaké bankovky na startovnésmiley

připravené nové zábavné prvky pro všechny

hlaste se mi bud sem nabo na můj telefon 734816874

dobrou náladu a hodně paliva v nádrži.wink

těším se na vás cheeky

 

2012 Připravujeme ;o) 17.8.-18.8.2012 

Sraz všeho teréního na mém polygonu na vítové.Občerstvení a pivečko na trati je povoleno v jakém koliv množství.Trialky a časovky v sobotu a výlet do lesů a hájů hostynských.Už v pátek bude výlet do lesíků.Sobota se bude věnovat trialku a malým rychlostním erzetám.Je možný aj výlet do hor ale jen těm drsným.Jíídla apití bude co by hrdlo ráčiilo.Jaká koliv info zde nebo na mém čísle 734816874.Též se mi hlaste at vím kolik jídla a bumbáníčka a jakou trat postavit.Hestli pro samíky nebo patroly.S pozdravem kavon.tak se hlaste.Jo chybí tu cena.Tu si myslím vymyslíme na místě hlavně že se kurva slezem.Už se na Vás těším.
 
 
2012
Připravujeme
Připravujeme setkání a test vozů range rover a lend rover.Akce se uskuteční 18.19.5 2012 na Vítové na polygonu kavon offroad clubu.Akce se bude odvíjet v duchu testování a poznávání nových vozů.jaké koliv vozy offroud jsou vítány.Občerstvení a záavu si berou na starosti přátelé z roko motors vršava.Bližší informace vám pak dodám na vzkazy.
 
2011
sraz na vítové 2011
Chystá se dne 19.20.21.8.2011 sraz přátel terénu a jeho příznivců.Timto bych Vás rád pozval na akci ve Vítové-Fryšták u Zlína na sráz na soukromém pozemku mém kde se uskuteční páteční příjezd a zakenpování s chutnávkou slivovice.Kdo jakou napálíl.Vsobotních raních hodinách dle vyspání se rozjedou akce jako trialky jízdy na čas jízda na slepo a rychlostka.Pokud by zbyl čas a byla chut tak nová disciplína najdi offa svého přítele.Po celej den je jasné že nealko poteče proudem a pivo ještě větším.Jídlo z důvodů že se akce koná v lesních prostorách bude z divočiny.Srnčí guláš a výpečky z kance. Ale pozor na prvních 20přihlašených ,ne místních čeká překvápko.Je asi jasné že se budete muset přihlásit at vím kolik asi jídla adt.Startovné je 500kč nebo 20euro.Ve stertovném je zahrnuto jídlo a pivko a nějaké ty reklamní vjeci a tričko. POčítáme i s tonbolou a pohárama pro vítěze se šanpusem. neděle je asi jasná vyspat draka a odjezd.
Takže Vás srdečně zve Kavon offroud club.
přihlášky zde nebo na mém čísle 734816874
dík a zatím zdar.
 
 
Chystáme
 Taže tak nějak.13.11 2010 se koná sraz v Brankách na moravě.Všichni jste srdečně zváni.Počet není nijak ovlivněn.Všichni co mají terání auta jaké koliv ba i dokonce 4kolky jsou zváni.Startovné neboli vlezné je 200kč na stroj.Předběžná registrace probíhá na pokecu.Sraz je tam na 8hodin.
 
Již proběhlo:
 
Rok 2010
19. 6.  2010 - Ivovi narozeniny
Tak se najednou domluvilo, že toho a toho se udělá malá akcička u Kava na chatě a hlavně na počest narozenin Iva. Ivo zařídil vše co bylo potřeba. A to si pište, že uspokojit, takovou velkou žravou bandu zrovna není lehké. Nějaká ta bečka, pár kilo špekáčků jak na oheň, tak jich bylo pár utopených ve skleňáku, flákoty masa a spousta dalšího co už si ani nepamatuju. Základní potřeby jsme měli zajištěné a protože se sešlo pár offů, tak jsme si navzájem vyzkoušeli auta (někomu i zašpinili) a kecali jsme a zpívali celou noc až do východu slunce. Někteří si ustlali v autě, někteří v chatě, někteří ve spacáku, prostě jak kdo chtěl. Ráno za zašmureného počasí jsme se opět, ti nejsilnější, sešli u ohně a kecali jsme co bylo co asi bude a po této krátké poradě a probuzení jsme se každý rozprchli k sobě domů.
Za sebe můžu říct, že už teď se těším na další akci.
Thomas
 
 13. 2. 2010 - Náčelníkovi narozeniny 
 
 
 
Rok 2009
 
 19.12.2009-Offroad tlačenka
 
 
 
Takže bylo nebylo. Jednoho fakt mrazívého dňa si to tek jezdím po kámošoch páč sem sa nudil jek sviňa u korýtka bez žrádla. A osud mňa dosral až k orlovi. A tož si u ňeho tak stěžuju že všici kámoši majů ty opilecké ukončovací akce ve firmách a já málem bezdomovec nic. Tož orel do mňa kopl jak do zmrzlého hovna  a říká ty jelito tak něco vymysli a neceb tu jek roba. Tož to se ví že nápád se nám z tých opilých palic vyjebal hned v zápětí. Tož říkam ty orlisko a cotak v té mojí špinavé garáži něco dobrého sežrat. Tož vercajk mu z tlapek spadl na hnátisko až jekl a řve uvaříme hlavy. Kurva orle nemám benzínu na to abych uštval jeepa až by vaříl, tož facen až sém sopel sežral.Hovno na motoru ale vepřévé ty blbe. No a nápadisko byl na světě. Orel umí tyto žrací vjeci líp jak tango na plese. Tož já si vzal na starost garáž a kotlisko a orel to papání a chozé bumbání. Sem tam byl nějaký ten mrazík kolem 15 stupňů pod nulů. Já v sobotu chystal teda ty vjeci a chzé volá mobilem, tož mám 40piv 10litrů vína na svařaní a flašu rumu do teho. Já se přiznal k litru slivky k čaji a bylo to domluvené. Ve 12 háček dojel orel a už sme ty dobroty valili do kotliska.Ve 14háček dojel chozé a začali jsme z jemna dumbat. Pak se to stalo. Ten čuník se nám uvařil a orel ho naporcoval tom 43 to nafotil. Mezi tím se dostavili i jiní členové a už se žralo. Mezi tím venku mráz a chumeléní že kdyby hajný střelil kulů tak 5metrů za pifpafků zamrzne a první vločka ju pošle k zemi tož taká byla zime.Ale v garáži sme topili bukovým tož bul aj hyc po pánákoch a svařáku. A jak sme se nežrali tak vijo do hor. Aby nám to sedlo a bylo místo na druhý chod.No v horách bylo jak v mrazíkovi krásná zima jen ledy že by aj titanic potopily. Při jednom propadu mi jádro zakousl palubní desku a orlovi v zadu na sedáku cvakly zuby tak že by aj 10kulatinu ukůsl. Po projíždce druhý chod. A následovala výroba tlačenky.Tu orel zahrabal jak kocůřisko hovno do metru sněhu, a šup na zahradu čechrat mech. Po příjezdu chlazení tláče, frnk a jedna byla ta tam .Tma že sem  aj dům zanésl na horší časy.Pátrací akce se rozjela hned.Tož stopy jak od vlkodlaka, mlaskání za dřevama. Kuku a tam můj ostrý pes chňap olizuje jadnu tláču, jek uviděl orla s mačetů v tlapách tek prchl .Nic naperem to pod splav do potoka tam to ztuhne.Tož nekecám za 20minut byla zas fuč jedna. Tož chňap celů hlavu mukrů a v mordě tlačenka. Nasral mňa tak sém ho zavřel do baráka at máme klid,no a pilo a žralo se dál.Tož hošani bomba dveřiska sa rozletíja a tam ta moja 50kilová roba a celá ubečená.Ta sviňa ty blbe starý mi sežral co sem dneskaj upékla na vánoce.Já to dám do verandy chladit a ty starý cape hlůpy tam dáš toto vlkodlaka. Ojoj tož přisedla mezi ožraté a dela si na nervy pár paňáků. Atož sme popili a šlo sa dom.Tak a to je konec vy chachaři. Jen já sem musél druhý deň šůlat vanoční dobroty .Ojoj to nemám rád tu dřinu alej žrat to jo.Tož papa ogařé.
 
21.11.2009-Srazek offů v Brankách na moravě
 
 
 
Této akci jsem moc nevěřil že může vůbec vyjít. Ale šel jsem za svým cílem a otravoval majitale pozemku málem denně až povolil. Pár dnů před srazem jsem se tam jel podívat s flašků lihoviny, v tento den nám povolil i ježdění po motocrosové trati. Bylo tam šíleně krásné počasí. V sobotu ráno jsme vyjeli na sběrné místo na vlakáč a druhá skupina od nás jela přímo na místo.Ve valmezu bylo krásné počasí a už tam bylo i několik offů,na pár jsme ještě počkali a šup na trať.Po pár kilascích jsme vjeli do mlhy a už mi bylo jasné že fotografové asig nejasají. No na trati byla mlha taková že kluci z ostravy si ju aj pytlovali do H2 aby doma zamachrovali. Vybraly se bankovky a šup na polygon. Ti méně připravení mněli hned v prvním stoupáku problémy,a to ještě nebyli u slizkého sjezdu.Tam to pár klukům dalo kurevsky zabrat. Dav se rozdělil na skupinky. Já to vedl a skupina 7 kusů jela dále zapadat a tahat se. Všichni si našli své místo na zapadnutí a blbnutí. Blblo se až do 13hodiny kdy se trat odevzdávala motorkářům. A my offáci šli baštit papu co nám dovezla zuzka, tím jí děkujem za záchranu životů před smrtí hlady a všechno nejlepší k narozaninám. No a pak už jen PAPÁ a jelo se domů. Má skupina 6 bláznů a 1bláznice to vzali horama. Asi jsme toho mněli málo. No já se přiznám v horách musel jed můj syn už mne to vůbec nebavilo a byl jsem utahaný jak hajzl. Dojel jsem dom a šup do hajan. Ale celů noc se mi zdálo o offování. Prostě opět zdařilá akce,takže Vám všem velké díky kamarádi a kamarádky...  
 
 

... NĚKDY PŘÍŠTĚ PAPA
 
 
14. 11. 2009 - Čtyřkolky
 
 Já (Thomas) k tomuto nic nevím, takže jediný komentář můžete čekat od "náčelníka"... Nezbývá než čekat... :-)
 Já ale jo.Trat jsem stavil jen odhadem co sám zvládnu na 4koli. Já si myslím že byla lehčí a sportovnější a kluci se fakt vyřádili.Sraz se povedl na minutu přesně.Jen časomíra lehce pospal.Po projítí tratě byl hromadný start pracantů,a ten startoval sám lišák. Prodejce 4kolek ve zlíně,bacha je v tom s bráchou fakt dobrý.Po pár kolech co se odjely jen Gábin jezdil vodů kde bylo 90cm vody.Ale aj tak jsem mněl chut mu něco za mašinu uvázat tak byl rychlý.V ostatních kolech už to šlo jak se na závody patří.Závodníci super kázen a diváci to samé.Jen pak to zjebané vyhlašování vítězů.Já kavoň jsem se trochu nalil,časomíra tam mněl nějaké drbky a tak to nějak dopadlo. asig blbě. Né vše je OK a kluci víja jak to asi bylo.Ale poháry jsou rozdané a tečka.Já zažil moc maratonů ale tento byl o šáhnutí na dno sil.Atímto děkuji všem klukům co závodili a kancům neboli Doubravským za papání a ceny pro víteze.Firmně ZEROZ za nálepky.A prodajci 4kolek ve Zlíně za helmy.A na DAVIDA  to je před koncem roku se jen tak projedem jo? Takže Vám všem mega dík kavoň.
 
 
 
24.10. 2009 - Kavoň crazy rally
 
Sobotní den patřil jen nám co jsme si chtěli pěkně zablbnůt s osobnímy auty v terénu.Trat jsem s poschodákem postavil už v pátek a těšili jsme se na sobotní závod.Ráno se nás tam sešlo 9 kusů se svými extrémně silnými a naleděnými  vraky.Kakec nám to opět stopoval a my ostatní jezdili jak o život.Sem tam přišla i nějaká ta jeba do stromku,to se ví že závodit v lese není jen tak.Je to fakt náročné na posilovače řízení,teda když nějaké máte.Jely se 2 kola tam a 2 kola sem.Kola tam byly o něco delší a vlhčí.Po nažráni se v občerstvení u kaňourů se jelo sem.Zde se naskytly mírné problémy s neposlušnými diváky na trati.Vitara zamněstnal malé kavoně s kropením zatáčky a sám to dirigoval.Hajzl.Aspon byl tento ůsek akční i pro čumily.No a to je tak asi vše. Znáte to cíl vyhlašení a kalba.Poděkovaní Všem maminkám přítelkyním a žená že nám to trpíja a pouští nás. A hlavně Vám všem co jste tam byli. Moc dík.
 
 
18.9.-20.9 - Kavoň off road sraz 5
 
Já kavoň, velký náčelník, to shrnu. BYLO TO SKVĚLÉ A VŠEM VÁM MOC DĚKUJU ZA ŮČAST A POMOC
 
 
26.6.-28.6. - Kavoň offroad sraz 4
 
- pod záštitou Kavoně a místní off bandy se konal po dlouhé době off road sraz, kde jsme poznali nové off roaďáky ze všech koutů Zlínského kraje
 
 
TOPlist